Kurumsal Taşeron Ekip Hizmetleri insaatekibim.comda
İnşaat Ekibim Nedir?
Seçkin kurumsal inşaat ekiplerini, Türkiye genelinde tanıtmayı, iş veren ile taşeron firmalar arasında bir köprü vazifesi görmeyi kendine hedef belirlemiş bir firma olarak yola çıkan insaatekibim.com, 2017 yılında faaliyede geçmiş ve günümüzde yaklaşık 600 firmanın tanıtımını yapmaktadır. Müşterilerinin hedeflediği doğrultuda her sektörden inşaat ekiplerinin ortak noktada buluşacağı tek websitesi olarak amaçladığımız hedeflerin dışına çıkmayarak kaliteli ve özgün bir servis vermenin gururunu yaşıyoruz.
Üyelik ücretli midir?
Bireysel kullanıcılarımız için ücretsizdir. Bireysel üyelerimiz, sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden taşeron firmaları bulup iletişime geçebilirler. Müteahhit ve inşaat firmalarının, üye olabilmeleri için kendilerine uygun olan bir üyelik paketi satın almaları gerekmektedir.
Nasıl üye olurum?
Tüm sayfalarda sağ üstte yer alan “Üye Ol” linkini tıklayarak üyelik formuna ulaşabilir, formu eksiksiz doldurarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Ya da Facebook aracılığıyla da üye olabilirsiniz.
Firmamı Nasıl Tanıtabilirim?
Firmanızı tanıtabilmek için önce üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra Firma Ekle seçeneğine tıklayarak firmanızı kolaylıkla tanıtabilirsiniz.