Doping
Doping

Doping Sistemi Nedir?

Doping sistemi sizin ilanınızı daha yukarıda tutan, Vitrin Sayfasında gözükmesini sağlayan, iş vermeye ve iş bulmaya odaklı inşaat ekiplerinin hazır olduğu bir sayfa platformudur. Doping sisteminin amacı üyelerimizi normal üyelik sürecinde acil olarak iş bulması gerektiği veya firmasının tanıtımını daha fazla yapması gerektiğini düşündüğü zamanlarda yardımcı olmaktır. Doping sistemi ile birlikte;

Firmanızı Ana Sayfaya Sabitleyebilirsiniz!

Böylelikle firmanız anasayfada sürekli gözükür ve kullanıcıların size daha yakın olmasını sağlar.

Ekiplerinizi Firma Vitrinine Taşıyabilirsiniz!

Firma Vitrini firmanızın ayrı bir sayfada kendi tanıtımlarınızla özel olarak tanıtabileceğiniz bir web sayfası yaratır. Vitrine koyduğunuz firma işveren açısından daha da ciddiyetle incelenip siz müşterilerimize daha çabuk iş verebilme potansiyeline sahip olabilir!

Firma vitrinini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Acil Firmalar'a Ekleyin Hemen İş Bulun!

Firmanızı Acil Firmalara ekleyerek işverene acil iş ihtiyacında bulunduğunuzu gösterebilir, iş verenin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Renkli ve Kalın Yazıyla Firmanız Göz Önünde Olsun!

Firmanızı kayıt ederken renkli ve kalın yazı doğingini kullanmanız firmanız açısından oldukça elverişli olacaktır. Firmanızın göze ilk çarpan firma olmasını istiyorsanız siz de renkli ve kalın yazı sistemimizi deneyin!